Kategoriler

 • No categories

Pages

My name is Edii


Merhaba benim adım Edii, bu gün size yaşam alanımdan bahsedicem. Ben hali vakti yerinde olan piyasada mutreft diye bilinen insan üstü bir varlık olan bir herifle aynı evi paylaşıyom :( hani bundan pek memnun değilim(bu herifin durup durup oramı buramı mıncıklamasından, ısırmasından bıktım, burnumu kopartacaktı bir keresinde :( bu kadar da olmaz dimi) ama yapacak bişe yok katlanıyoz. Şu aralar ev arkadaşım bayağı bir yoğun uykusuz geceler geçiriyor, pek dalgın bide, acaba neler olacak ileriki günlerde çok merak ediyorum. Sanırım şehir dışına kaçıcak, izmir, izmir diye sayıklıyor. Beni burda bırakmasa bari :(( neyse konuya dönelim iki monitör arasında yaşamaya çalışıyorum bende, ama yanlız değilim tabi bir de oyun arkadaşım;
Sweet Witch
sweet_witch.jpg
var pek süslüdür kendileri Kübra bana arkadaş olarak göndermiş çok mutlu oldum, ona teşekkürlerimi yolluyorum :) iyi anlaşıyoruz Sweet’le ama zırt pırt saç modeli ile oynuyor muzo, kıskanıyom bazen :| olsun benimde şapkamı ısırıyo :D bide Green Day die bilinen abiler var ama korkuyom onlardan ben :(gitmiyorum yanlarına, Siyah takım elbiseli olanlar.

Son olarakta

destkop.jpg

İşte burası benim/bizim yuvamız. Mutreft gelmeden çıkım ben, kalın sağlıcakla, ara sıra yazıcam gene takip edin anacım
imza: Edii

 1. Mar.3.2007@3:53 pm - fanti says:

  sevgili edi,
  anlıyorum seni bu mutreft denilen insan ötesi, berisi, gerisi şahsın sana çok çektirdiğinden eminim. hatırlarsan bir kaç hafta önce (sanırım) seni gözümün önünde mıncıklayıp, ısırmıştı ama yapabileceğim bişi yoktu. sen çok uzaklardasın çünkü.
  şunu bilmeni isterim özgürlük her varlığın hakkıdır ve sen bunu en çok hak edensin.
  mutreft lafım sana “alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste”.
  ayrıca yukarıda “sweet witch” olarak bahsedilen karının gerçek yüzünü ben biliorum. öle yapma gülücükler atar arkandan konuşur.

  sevgilerle…

Leave a comment